RECCİ TEKNOLOJİ A.Ş.

2014 yılının Temmuz ayında kurulan Beijing Roborock Technology Co. (Roborock), insanların hayatlarını daha konforlu hale getiren ürünleri araştırma, geliştirme ve üretme alanında uzmanlaşmıştır. Robot süpürge serimizi ve kablosuz dikey süpürgemizi, insanların sevdikleri şeylere daha fazla, ev işlerine ise daha az zaman ayırmalarını sağlayacak şekilde tasarlıyoruz.

Roborock‘un merkezi Pekin’de olup, Şangay ve Shenzhen’de ise mühendislerimizin, tasarımcılarımızın, bilim insanlarımızın ve üretim uzmanlarımızın geliştirme ve test süreçlerinde yakın bir iş birliği içerisinde olduğu Ar-Ge ve şube ofisleri bulunmaktadır. Hong Kong’daki uluslararası ofisimiz, küresel ekibimize ev sahipliği yapmakta ve dünyanın dört bir yanından gelen çalışanlarla birlikte hizmet vermektedir.

Ekibimiz dünyanın en saygın markalarından gelen kişilerden oluşmaktadır. Algoritma geliştirme, elektronik mühendisliği, mekanik yapı tasarımı ve üretim de dahil olmak üzere farklı alanlarda eğitime ve deneyime sahibiz.

Hayatı kolaylaştırmak amacıyla gelişmiş teknolojiyi evlere sokma misyonuyla bir araya gelmiş olan yetenekli ekibimiz sayesinde, piyasadaki en akıllı ve en becerikli ürünleri ortaya çıkarabiliyoruz.

 

Roborock Mağazası Maltepe Park, Istanbul

Roborock Mağazası Metrocity, Istanbul

Roborock Mağazası Vadistanbul, Istanbul